OptionRally İncelemesi Grand Option Hesap Aç Vopsiyon İncelemesi Anyoption İncelemesi OptionBit İncelemesi OptionFair İncelemesi Tarih [clockcountdown id=1 width=250 custom_widget=0]

Skrill Nedir? Online Ödeme Yapmanın En Güvenli Yolu

Skrill

Skrill Nedir?

Skrill, internette yapacağınız her tür harcamanızda kullanabileceğiniz bir ödeme sistemidir. Eğer yatırımlarınızı yaparken kredi kartı kullanmak istemiyorsanız, Skrill sizin için en güvenli çözüm yollarından biri olacaktır.

Skrill Nasıl Çalışır?

İkili opsiyon yatırımlarınızı kredi kartı bilgilerinizi vererek yapmak istemiyorsunuz diyelim. Skrill bu noktada devreye giriyor ve tamamen güvenli sistemi ile ödemelerinizi yapmanız için size mükemmel bir platform sunuyor.

Skrill ile işlem yapmak çok kolay. Skrill.com adresine gidip yeni bir hesap açıyorsunuz ve mevcut bir banka hesabınızın IBAN numarasının girişini yapıyorsunuz. İstediğiniz kadar bir meblağı Skrill hesabınıza transfer ediyorsunuz ve hepsi bu kadar. Artık ikili opsiyon yatırımlarınız için kredi kartı bilgisi vermek yerine Skrill kullanıcı numaranızı veriyorsunuz ve Skrill hesabınızdaki meblağ kadar yatırım yapabiliyorusunuz.

Elde ettiğiniz gelir yine Skrill hesabınıza yatıyor. Yatırımınızı, Skrill‘e tanıttıığınız banka hesabına transfer ettiğiniz zaman da paranız artık kendi hesabınıza transfer edilmiş oluyor. Skrill‘den yapılan transfer sadece Euro şeklinde yapıldığından dolayı, eğer yoksa bile bankanız tarafından adınıza yeni bir Euro hesabı açılıyor.

Skrill, her Skrill hesabınızdan kendi banka hesabınıza para transferi yapışınızda 5TL’lik bir komisyon alıyor. Ayrıca dikkat etmeniz gereken, Türkiye’deki bankaların Wire Transfer ücreti alıyor oluşu. Bu ücret de transfer ettiğiniz meblağ ne olursa olsun yaklaşık 15€ civarında oluyor.

Skrill Avantajları

Skrill‘in ne tür avantajlar sağladığını görmek için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. İkili Opsiyon Ticaretinizi hiç risk almadan ve tamamen güvenilir bir yolla yapmak için aşağıdan Skrill hesabınızı açabilirsiniz.

Dijital Cüzdan
Skrill Dijital Cüzdanı yalnızca bir e-posta adresi ve şifre ile online ödemelerin güvenliğini ve rahatlığını sunar.
Güvenlik
En gelişmiş şifreleme standartlarının yanı sıra, ortaya çıkan yeni tehditlere karşı korunma amacıyla da sistemimizi sürekli güncellemekteyiz.
Online Alışveriş
Banka veya kredi kartı bilgilerinizi açıklamadan doğrudan ve güvenle ödeme yapabilirsiniz.
Ödemelerinizi Alın
200’den fazla ülkeden, 40’dan fazla para birimi cinsinden gelen ödemeleri anında alırsınız.
Moneybookers MasterCard®
Dünya çapında 1,5 milyondan fazla ATM’de, birçok online ve normal mağazalarda kabul edilmektedir.
Para Yükleyin
Paralarınızı en sevdiğiniz sitelerde kullanmak için ihtiyacınız olduğu zaman yükleyin ve çekin.
SKRILL HESABI AÇIN

GÜNLÜK PİYASA ANALİZLERİ

15 Haziran Günlük Piyasa Analizi

15 Haziran Günlük Piyasa Analizi

Günlük Piyasa Analizleri OptionRally tarafından sağlanmaktadır. Finans Piyasas...devamı

20 Haziran Günlük Piyasa Analizi

20 Haziran Günlük Piyasa Analizi

Günlük Piyasa Analizleri OptionRally tarafından sağlanmaktadır. Finans Piyasas...devamı

YASAL UYARI

İkiliOpsiyonUzmani.com , ikili opsiyon işlemleri yapabilmek için uluslararası işlem platformlarına ulaşım sağlar.İkili opsiyon işlemleri, yatırımın bir kısmını veya tümünü kaybetme riskini barındırır. Bu risk, ikili opsiyon işlemleri vasıtası ile kâr elde etmeyi düşünen herkes tarafından göz önünde bulundurulmalıdır. İkiliOpsiyonUzmani.com, bütün okuyucularına yönlendirmiş olduğu platformlarda pozisyon açmadan önce yasal uyarımızı dikkatlice okumalarını tavsiye eder. İkiliOpsiyonUzmani.com 'da görüntülenen fiyatlar, güncel pazar ile satış fiyatlarına uymayabilir.