OptionRally İncelemesi

OPTIONRALLY İNCELEMESİ

OptionRally ile tüm diğer başarılı ikili opsiyon yatırımcılarının yaptığı gibi ikili opsiyon ticareti yapmaya anında ve hiçbir zorlukla karşılaşmadan başlayabilirsiniz. OptionRally , hisselerendeksler ve döviz çiftleri üzerinde ikili opsiyon ticareti yapacak yatırımcılarına oldukça kolay ve mükemmele yapın bir ticaret platformu sunmaktadır. OptionRally ticaret platformu herhangi yer ve mekan ayırt etmeksizin ikili opsiyon işlemlerinizi 7/24 yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca mobil işlem platformu ile iPhone’unuz ya da Android işletim sistemine ait telefonunuz üzerinden de işlem yapabilirsiniz.

OPTIONRALLY PLATFORM ÖZELLİKLERİ

İİkili opsiyon ticareti deneyimli yatırımcılar kadar daha tecrübesiz yatırımcılar için de oldukça kârlı bir ticaret yöntemi. İkili opsiyon ticaretinin dünyada bu kadar popüler olmasının sebebi, en deneyimsiz yatırımcılar için bile oldukça kolay yapılabilmesidir. OptionRallyikili opsiyon ticaretini daha da kolay hale getiren özellikler sunmaktadır. Bu özellikler:

Buy out (Sat) Seçeneği

Bu seneçek , opsiyonun vadesi dolmadan opsiyonu elden çıkarma işlemedir. Örnek vermek gerekirse, 2 saat vadeli bir altın işlemi yaptınız ve altın , vade sonuna 45 dakika kala buyuk bir düşüş yaşamaya başladı. İşte bu tür bir durumda “opsiyonu sat” seçeneğini kullanarak elinizdeki opsiyonu zararınızı minimuma indirerek elden çıkarabilirsiniz. “Buy Out” ücreti, vade suüresi ve alınan opsiyonun değerine göre 7$-$10 arasinda değişir.

Double up (İkiye Katla)

Bu seçenek, vadesi dolmamış olan opsiyona yapılan yatırımı 2′ye katlama işlemidir. Örnek vermek gerekirse; 2 saat vadeli bir altın işlemi yaptınız ve altın , vade sonuna 45 dakika kala büyük bir çıkış yaşamaya başladı. İşte bu tür bir durumda “ikiye katla” seçeneğini kullanarak yaptığınız yatırımı anında ve hiç bir ek ücret ödemeden 2′ye katlayabilir ve 2 katı gelir elde edebilirsiniz.

Roll Over ( Vadeyi uzat)

Bu seçenek, yine vadesi dolmamış bir opsiyonun vadesini uzatma işlemidir. Eğer açtığınız işlemin , seçtiğiniz vade sonunda başarıya ulaşmayıp kayıpla sonuçlanacağını düşünüyorsanız, bu seçeneği kullanarak işleminizin vadesini anında uzatabilirsiniz. Vadeyi uzat seçeneği her işlem için yanlızca bir kez kullanilabilir.

Varlık ve Vadeler

OptionRally , emtialar, doviz kurları , endeksler ve hisse senetleri üzerinde işlem yapmanıza olanak sağlar. Vadeler 60 saniye ile 3 gun arasinda degisir.

Kâr Oranları (%67 – %400)

OptionRally‘de kâr oranları, % 67′den % 400′e kadar değişir. En çok tercih edilen ikili opsiyon işlemleri (Yüksek / Alçak) ortalama % 78 kazandırırken, Tek Dokunuş veya Opsiyon Oluştur işlem tipleri kâr oranınızın % 400′lere kadar çıkmasını sağlar.

Kuruluş Tarihi2010
Kuruluş YeriLondra – İngiltere
Minimum Yatırım Tutarı250 $
BonusKullanıcı Tanımlı Bonus Teklifi
Ücretsiz Deneme HesabıYok
Derece

OPTIORALLY AVANTAJLARI

Kaliteli Tasarım

7/24 kesintisiz müşteri hizmeti

SSS Sayfası

Canlı Destek

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Telif hakkı 2021 ikiliopsiyonuzmani.com tüm hakları Saklıdır