OptionBit İncelemesi

OPTIONBIT İNCELEMESİ

Optionbit, ikili opsiyon ticaretine başlamak için için aradığınız uygun ikili opsiyon şirketi olabilir. Eğer bir ikili opsiyon yatırımcısıysanız yatırımlarınızı OptionBit üzerinden gerçekleştirmek isteyebilirsiniz çünkü OptionBit sizlere, ikili opsiyon işlemlerinde kullanılan en popüler işlem araçlarını sunmaktadır.
2010 yılının Mayıs ayında faaliyete geçen OptionBit, diğer tüm ikili opsiyon ticaret platformları gibi tamamen %100 web tabanlıdır ve herhangi bir yazılım indirmenizi gerektirmez. OptionBit ikili opsiyon ticaret platformu üzerinden ABD, Avrupa ve Asya’nın her yerinde, 37 adet aktif seçeneği arasından ikili opsiyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.
OptionBit “kazanma durumunda” rekabet gücü çok yüksek olan bir getiri oranına sahip olup, %65 – %81 arasında bir getiri sunmasına karşın bu platformun olumsuz yanı “zarar durumunda” hiçbir geri iade sunmamasıdır, ayrıca işlem yapanların sadece İngilizce konuşan kişilerden ibaret olmadıklarını bildiklerinden dolayı, siteyi İspanyolca, Almanca, Rusça ve Türkçe gibi birkaç farklı lisanda görüntüleyebilirsiniz.

OPTIONBIT PLATFORM ÖZELLİKLERİ

Kıbrıs merkezli bir ikili opsiyon şirketi OptionBit, yatırımcılarına aşağıda saymış olduğumuz özellikleri sunmakta:

• Beş farklı dilde işlem yapabilirsiniz.
• Daha önce bahsettiğimiz gibi OptionBit üzerinde işlem yapmak için size 37 tane dayanak varlık temin eder. Bunlar:
• 5 Emtia çeşidi
• 14 döviz çifti (Forex Çiftleri)
• 12 hisse senedi ve 6 endeks

Uzat (Extend) Özelliği
Uzat, süresi dolmak üzere olan opsiyon kontratlarınızın süresini uzatmaya yarayan bir özelliktir. Kârla sonuçlandığına inandığınız bir opsiyon kontratınızdan kâr etmenizi ya da kar edeceğinizi düşünüğünüz bir ikili opsiyon kontratının süresini uzatmaya yarar.

Şimdi Sonlandır (Close Now) Özelliği
Vadesi dolmamış olan ikili opsiyon kontratlarınızı sonlandırmaya yarar. Henüz süresi dolmamış ve doğru tahminde bulunmuş olduğunuz opsiyonları sonlandırarak hemen kâra geçebilmenize olanak verir.

Kullanıcı Dostu Arayüz
OptionBit websitesi oldukça kullanıcı dostu bir yapıya sahip. Bu tasarımın en önemli özelliği ise, anasayfadayken bile açık olan işlemlerinizi tek tıklama ile görüntüleyebilmeniz. OptionBit’in %100 web tabanlı olmasına ve hiçbir yazılım güncelleştirmesine gerek duymamasına istinaden, ikili opsiyon işlemlerinizi dünyanın her yerinden herhangi bir bilgisayarla güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. OptionBit sizlere özellikle de ikili opsiyon ticareti yapmaya yeni başlayan yatırımcılarımız için oldukça faydalı olacağını düşündüğümüz bir terimler sözlüğü sunmaktadır.

Kâr Oranları
OptionBit aracılığıyla tek seferde en çok 5000$’a kadar ikili opsiyon işlemi yapabilirsiniz ki bu alım satım alanında rekabet gücü çok yüksek bir rakamdır. Başarı olan opsiyon kontratları sonucu ikili opsiyon işlemlerinizden %65 ile %80 arasında bir gelir elde edersiniz. Zararla sonuçlanan bir opsiyon sonrası OptionBit hiçbir geri iade yapmamaktadır.

Yüksek Bonus Oranı
OptionBit ile 500$’lık ilk depozitonuz üzerine 30%’luk bir bonus elde edersiniz.

Geniş Ödeme Seçenekleri
Sadece Amerikan Doları olarak yapabildiğiniz ödemeler için banka havalesi, kredi kartı ya da daha yeni bir seçenek olarak PayPal’i kullanabilirsiniz

OPTIONBIT İKİLİ OPSİYON İŞLEM TÜRLERİ

OptionBit, yatırımlarınızı ve Godaddy SSL sertifaka koruması olan ayrı bir hesapta tuttuğundan dolayı oldukça güvenilirdir. Ayrıca OptionBit, işlem platformu sağlayıcısı TradoLogic üzerinde işlem yapar ve size üç tip işlem sunar:

Temas Opsiyonu

Bir ikili opsiyon yatırımcısı olarak varlık fiyatının, vade bitiminden önce kullanım fiyatına (strike price) ulaşıp ulaşmayacağını veya temas edip etmeyeceğini öngörmek zorundasınızdır.

Aralık Opsiyonu

Seçmiş oldunuz varlığın değerinin, önceden kararlaştırılmış olan aralık içerisinde sonlanıp sonlanmayacağını belirlemek zorundasınızdır.

Yüksek / Düşük

Yüksek / Düşük opsiyonu, seçmiş olduğunuz aktifin o anki piyasa fiyatının, opsiyon süresi sonundaki fiyattan düşük mü yoksa yüksek mi olacağını belirleme imkanı verir. Yüksek / Düşük opsiyonu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen “Yüksek / Düşük Opsiyonu” adlı yazımızı okuyunuz.

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Telif hakkı 2021 ikiliopsiyonuzmani.com tüm hakları Saklıdır