İkili Opsiyon Stratejileri

En İyi İkili Opsiyon Stratejileri

İkili opsiyon ticaretinde başarılı olmanız için piyasanın şartlarına uygun stratejiler geliştirmeniz gerekmektedir. İkili Opsiyon Uzmanı olarak sizler için en popüler ve yatırımcılar arasında başarısı kanıtlanmış en temel stratejileri derledik. Ancak unutmayın, ikili opsiyon ticaretinde en başarılı stratejiyi yine siz deneyimleriniz sonucu elde edeceksiniz.

İkili Opsiyon Ticaretinde Para Yönetimi
Eğer ikili opsiyon ticaretinde kazançlarınızı arttırmak adına para yönetimi hakkında destek almak istiyorsanız aşağıdaki stratejileri kullanabilirsiniz:

Yazının Devamı İçin Tıklayınız.

Bullish Nedir? – Bearish Nedir?
İkili opsiyon ticartetinde sıkça duymuş olduğunuz Bullish ve Bearish stratejilerinin detaylı anlatımlarını bulabilirsiniz.

Yazının Devamı İçin Tıklayınız.

İkili Opsiyonlarda Çit İşlemleri Nedir?
İkili opsiyonlarla işlem yapıyor ve çit işlemlerini (Fence) denemek istiyorsanız vermiş olduğumuz örnekler bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.

Yazının Devamı İçin Tıklayınız.

İkili Opsiyonlarda Stop-Loss Stratejisi
İkili opsiyon işlemlerinde stop-loss stratejisi, diğer ikili opsiyon stratejilerine göre karmaşık bir stratejidir. Bir stratejinin seçilmesinde birçok faktör etki eder.

Yazının Devamı İçin Tıklayınız.

Öngörülemeyen Piyasa Hareketleri
Piyasa hareketlerini önceden bilmek için teknik ve temel bir değerlendirme yapmak oldukça önemlidir. Sizi zarardan koruyp gelir elde etmenizi sağlayan temel faktördür.

Yazının Devamı İçin Tıklayınız.

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Telif hakkı 2021 ikiliopsiyonuzmani.com tüm hakları Saklıdır