OptionRally Detaylı İncelemesi
OptionRally Nedir? OptionRally Güvenilir mi? OptionRally İncelemesi

Kuruluş Tarihi 2010
Kuruluş Yeri Londra – İngiltere
Minimum Yatırım Tutarı 250 $
Bonus Kullanıcı Tanımlı Bonus Teklifi
Ücretsiz Deneme Hesabı Yok
Derece

OPTIONRALLY İNCELEMESİ

OptionRally ile tüm diğer başarılı ikili opsiyon yatırımcılarının yaptığı gibi ikili opsiyon ticareti yapmaya anında ve hiçbir zorlukla karşılaşmadan başlayabilirsiniz. OptionRally , hisseler, endeksler ve döviz çiftleri üzerinde ikili opsiyon ticareti yapacak yatırımcılarına oldukça kolay ve mükemmele yapın bir ticaret platformu sunmaktadır. OptionRally ticaret platformu herhangi yer ve mekan ayırt etmeksizin ikili opsiyon işlemlerinizi 7/24 yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca mobil işlem platformu ile iPhone’unuz ya da Android işletim sistemine ait telefonunuz üzerinden de işlem yapabilirsiniz.

OPTIONRALLY PLATFORM ÖZELLİKLERİ

İİkili opsiyon ticareti deneyimli yatırımcılar kadar daha tecrübesiz yatırımcılar için de oldukça kârlı bir ticaret yöntemi. İkili opsiyon ticaretinin dünyada bu kadar popüler olmasının sebebi, en deneyimsiz yatırımcılar için bile oldukça kolay yapılabilmesidir. OptionRally, ikili opsiyon ticaretini daha da kolay hale getiren özellikler sunmaktadır. Bu özellikler:

Buy out (Sat) Seçeneği

Bu seneçek , opsiyonun vadesi dolmadan opsiyonu elden çıkarma işlemedir. Örnek vermek gerekirse, 2 saat vadeli bir altın işlemi yaptınız ve altın , vade sonuna 45 dakika kala buyuk bir düşüş yaşamaya başladı. İşte bu tür bir durumda “opsiyonu sat” seçeneğini kullanarak elinizdeki opsiyonu zararınızı minimuma indirerek elden çıkarabilirsiniz. “Buy Out” ücreti, vade suüresi ve alınan opsiyonun değerine göre 7$-$10 arasinda değişir.

Double up (İkiye Katla)

Bu seçenek, vadesi dolmamış olan opsiyona yapılan yatırımı 2’ye katlama işlemidir. Örnek vermek gerekirse; 2 saat vadeli bir altın işlemi yaptınız ve altın , vade sonuna 45 dakika kala büyük bir çıkış yaşamaya başladı. İşte bu tür bir durumda “ikiye katla” seçeneğini kullanarak yaptığınız yatırımı anında ve hiç bir ek ücret ödemeden 2’ye katlayabilir ve 2 katı gelir elde edebilirsiniz.

Roll Over ( Vadeyi uzat)

Bu seçenek, yine vadesi dolmamış bir opsiyonun vadesini uzatma işlemidir. Eğer açtığınız işlemin , seçtiğiniz vade sonunda başarıya ulaşmayıp kayıpla sonuçlanacağını düşünüyorsanız, bu seçeneği kullanarak işleminizin vadesini anında uzatabilirsiniz. Vadeyi uzat seçeneği her işlem için yanlızca bir kez kullanilabilir.

Varlık ve Vadeler

OptionRally , emtialar, doviz kurları , endeksler ve hisse senetleri üzerinde işlem yapmanıza olanak sağlar. Vadeler 60 saniye ile 3 gun arasinda degisir.

Kâr Oranları (%67 – %400)

OptionRally‘de kâr oranları, % 67’den % 400’e kadar değişir. En çok tercih edilen ikili opsiyon işlemleri (Yüksek / Alçak) ortalama % 78 kazandırırken, Tek Dokunuş veya Opsiyon Oluştur işlem tipleri kâr oranınızın % 400’lere kadar çıkmasını sağlar.

OptionRally Ekran Görüntüleri

Aşağı / Yukarı                                Temas                                         Sınır

OPTIONRALLY İKİLİ OPSİYON İŞLEM TÜRLERİ

Platformunuzda yapılan ikili opsiyon işlemlerinin listesi:

Yüksek / Düşük

En genel işlem türüdür. Yukarı / Aşağı opsiyon işlemini yapmanız için bir uzman olmanıza gerek yoktur. Birçok ikili opsiyon yatırımcısı bu şekilde oldukça yüksek getiriler elde etmektedir. Yukarı / Aşağı opsiyon işlemeni yapmak için tek yapmanız gereken: Seçmiş olduğunuz aktifin anlık fiyatının, seçtiğiniz vade sonunda başlangıç fiyatının yukarısında mı yoksa aşağısında mı olacağını öngörmektir.

Opsiyon Oluştur

Opsiyon oluştur” işlem türünde aktifi, vade sonunu ve riskini kendiniz belirleyerek kendinize özel bir opsiyon oluşturuyorsunuz. Bu işlemin en önemli özelliği oluşturmuş olduğunuz ikili opsiyon işleminin riskini de kârını da sizin belirliyor olmanız. Risk ve kâr oranları birbirine bağlı olarak değişim göstermekte.

Tek Dokunuş (One Touch)

Tek dokunuş ikili opsiyon işleminin temeli, seçmiş olduğunuz aktifin fiyatının, aralık seviyesi önceden belirlenmiş değer seviyesine erişip erişemeyeceğine dayanmaktadır. En yüksek ikili opsiyon ticareti getirileri bu türde elde edilir. Tek işlemde %400’e varan kârlar söz konusudur.

60 saniye (sixty seconds)

Bu ikili opsiyon işlemi türü, en hızlı yatırımcılara hitap etmektedir.Vade süresi her zaman 60 saniyedir. 1 dakika için %78 kâr getirisi olan bir opsiyon işlemi olduğundan dolayı, kısa sürede getiri elde etmek isteyen yatrımcaların ilgisini çekebilir.

Pro İşlem

Pro işlem ikili opsiyon işlemi, adından da anlaşılacağı gibi en profesyonel işlem türüdür. Genişletilmiş detaylı grafiğin yanı sıra, opsiyonu sat, opsiyon uzat, yatırımı ikiye katla gibi özellikleri de içinde barındırır. Pro-işlem’in, deneyimli yatırımcılar oldukça tercih edilecek bir opsiyon işlemi olduğunu düşünüyoruz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

OptionRally‘de ticaret saatleri arasında işlem yaparken asla yalnız kalmazsınız. Canlı sohbet, telefon ve e-mail yollarını kullanarak dilediğiniz departmana rahatlıkla ulaşabilir, deneyimli ve güler yüzlü müşteri hizmetleri personeli ile en iyi ve kibar yolla istediğiniz cevaplara beklemeden ulaşırsınız.
Buna ek olarak , OptionRally de islemlerle ilgili herhangi bir sorun olduğunda veya hangi işlemi yapacacağınızdan emin değilseniz , yatırım uzmanları yine ticaret saatleri arasında ÜCRETSİZ olarak hizmetinizdedir.

OPTIONRALLY İNCELEMESİ SONUCU

OptionRally ikili opsiyon işlemlerinizi yapmanız için gerçekten kusursuz bir platform sağlamakta. Gerek Ticaret platformu gerek de üzerinden işlem yapabildğinizi ikili opsiyon çeşitlerinin fazlalığı olsun OptionRally rakiplerinden hep bir adım ötede.
Fazla söze gerek olmadan OptionRally‘i size gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz.

OPTIORALLY AVANTAJLARI

Kaliteli Tasarım

7/24 kesintisiz müşteri hizmeti

SSS Sayfası

Canlı Destek

OPTIONRALLY GENEL DEĞERLENDİRME

Güvenilirlik

Bonus Çeşitleri

Müşteri Hizmeti

Ödeme Sistemi

ÖDEME ŞEKİLLERİ