Anyoption Detaylı İncelemesi
Anyoption Nedir? Anyoption  Güvenilir mi? Anyoption  İncelemesi
Anyoption Logo

Kuruluş Tarihi 2009
Kuruluş Yeri Lefkoşa – Kıbrıs
Minimum Yatırım Tutarı 100$
Bonus Kullanıcı Tanımlı Bonus Teklifi
Ücretsiz Deneme Hesabı Yok
Derece

ANYOPTION İNCELEMESİ

Anyoption, internet üzerindeki ikili opsiyon şirketleri arasında en öne çıkanlardan birisidir. Anyoption, ikili opsiyon işlemleri için sunduğu geniş varlıkları (Facebook Opsiyonları mesela) sayesinde çok yüksek bir itibara sahiptir ve bu sebepten dolayı da ikili opsiyon ticareti yapmak isteyen yatırımcılar için tercih sebebi olmaktadır.
Anyoption‘ı bu kadar iyi yapan bazı temel özellikleri vardır. Bunlar:
Forex, ikili opsiyonlar ve türev piyasalarda uzman elemanları vardır.
• Geniş ödeme yöntemleri sunar.
• Ayrıca Anyoption, dünya genelindeki en büyük yatırımcıları kendine çekmesiyle tanınmıştır.
Kullanım özellikleri, ikili opsiyon işlemleri ve daha başka bakımlardan Anyoption‘ın sizlere neler sağlayabileceğini öğrenmek için lütfen incelememizi okumaya devam edin.

ANYOPTION PLATFORM ÖZELLİKLERİ

Varlıklar ve Vade Süreleri

Anyoption, yatırımcılarına seçim yapabilecekleri 60 adet varlık (aktif) sunmaktadır: 22 hisse senedi, 23 endeks, 4 emtia ve 11 döviz çifti. Bu geniş varlık seçenekleriyle dilediğiniz zaman Anyoption üzerinde işlem yapabilirsiniz. Neredeyse tüm varlıklar saatlik, günlük, haftalık ya da aylık bazda vade süreleri temin etmektedir.

Kullanıcı Dostu Arayüz ve Tasarım

Web sitesi üzerindeki tüm alanların kullanımı çok basittir, ayrıca her bir görevi yerine getirmek için ne yapılması gerektiğini açıklayan detaylı bilgiler sağlanmaktadır. Anlaşılır bir demo bölümü ve banka işlemleri sayfasıyla Anyoption web sitesi güzel ve nettir.

Bu online işlem platformu ikili opsiyon işlemleri hakkında bilgili olmasanız bile size işlem yapma olanağı sağlayacaktır. Site üzerindeki seçkin algoritmalar, dayanak varlığın uygun ikili opsiyon piyasasında işlem görmesi koşuluyla dilediğiniz zaman işlem yapmanıza imkan sağlar ve siteye doğru veri akışı temin edilir.

Option +

Anyoption yepyeni bir özellik olan satın alınmış olan herhangi bir ikili opsiyonu vade bitiminden önce satma imkanı sağlar. Bu ise kar elde ediyor veya zarardaysanız bir başka opsiyona daha sahip olduğunuz anlamına gelir.

Roll Forward ve One Touch

Roll Forward” özelliği, ikili opsiyonunuzun vade bitim süresini, uygun olan bir sonraki bitim süresine ertelemenize imkan sağlar. “One Touch” özelliği ise, hafta sonu boyunca işlem yapmanıza ve doğru tahminler yaptığınızda %350 komisyon elde etmenize olanak sağlar.

Facebook Opsiyonları

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook‘un halka arzı sebebiyle çıkan hisseleri de ikili opsiyon yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilmekte. En geniş aktif seçeneği sunan Anyoption üzerinden Facebook hisselerinin ikili opsiyon ticaretini yapabilirsiniz.

Mobil Platform

Anyoption, sahip olduğu iPhone ve Android mobil uygulamaları sayesinde yatırımcılarına istedikleri yerden ikili opsiyon işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlıyor.

Kâr Oranları

Bir ikili opsiyon aktifi satın aldığınızda Anyoption komisyon ücreti almaz. Bunun sonucunda kesinti olmaksızın ikili opsiyonlarla işlem yapabilirsiniz. Ay içerisindeki ilk para çekişiniz tamamen ücretsizdir ancak ilave her çekişte 25 dolar ödeyebilirsiniz. Anyoption sürekli kazanç prensibine sahiptir. Her bir opsiyon üzerine yatırdığınız depozitonuza ek olarak 71% oranında komisyon elde etme hakkınız vardır. Başarısız bir ikili opsiyon sonucu Anyoption size yatırımınızın %15’lik bir oranını geri iade eder.

AnyOption Ekran Görüntüleri

İkili Opsiyonlar                          Option+                                         Facebook

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Anyoption müşteri hizmetleri ekibinden Pazartesiden Cuma gününde kadar yararlanılabilir ve e-mail, canlı yardım ve telefon aracılığıyla onlarla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibi iyi eğitimli ve aydınlatıcıdır. İngilizce, İspanyolca, Almanca, Rusça, Arapça, Türkçe ve İtalyancayı kapsayan yedi dil seçeneği sunulmuştur.

ANYOPTION İNCELEMESİ SONUCU

AnyOption inceleme yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, yukarıda yazılanlardan da anlayabileceğiniz gibi AnyOption‘ın dolandırıcı bir site olmadığından eminiz ve üzerinde hakikaten güvenli ve endişesiz bir şekilde işlem yapılabileceği kanısındayız.

ANYOPTION AVANTAJLARI

Başarısız yatırımın %15’i geri iade ediliyor

Düşük depozito miktarı

60 farklı yatırım seçeneği

Kolay arayüz kullanımı

Geri Al Seçeneği

Kaliteli müşteri desteği

ANYOPTION GENEL DEĞERLENDİRME

Güvenilirlik

Bonus Çeşitleri

Müşteri Hizmeti

Ödeme Sistemi

ÖDEME ŞEKİLLERİ